My Favorite Movies


  monamotaghed's Rating My Rating
1
The Last Samurai 2003,  R)
2
The Last Temptation of Christ 1988,  R)
3
Legends of the Fall 1994,  R)
4
The Aviator 2004,  PG-13)
5
A Beautiful Mind 2001,  PG-13)
6
The Pianist 2002,  R)
7
Unfaithful 2002,  R)
8
Original Sin 2001,  R)
9
Gladiator 2000,  R)
10
The Devil's Advocate 1997,  R)
11
The Hurricane 1999,  R)
12
The Green Mile 1999,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments