My Favorite Movies
| mommawolf7's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 2 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 3 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 4 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 5 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 6 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 7 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 9 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 10 |
Charlie and the Chocolate Factory 2005, PG) |
|
| 11 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 12 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 13 |
My Chemical Romance - Things That Make You Go Mmmm! 2006, Unrated) |
|
| 14 |
Twilight 2008, PG-13) |














