My Favorite Movies
| momasgirl4629's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 2 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 3 |
Remember the Titans 2000, PG) |
|
| 4 |
Chocolat 2000, PG-13) |
|
| 5 |
Corrina, Corrina 1994, PG) |
|
| 6 |
Dumbo 1941, G) |
|
| 7 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 8 |
Flubber 1997, PG) |
|
| 9 |
How the Grinch Stole Christmas 1965, Unrated) |
|
| 10 |
Hocus Pocus 1993, PG) |
|
| 11 |
Hercules 1997, G) |
|
| 12 |
Hook 1991, PG) |
|
| 13 |
Jurassic Park 1993, PG-13) |
|
| 14 |
Jurassic Park III 2001, PG-13) |
|
| 15 |
The Lost World - Jurassic Park 1997, PG-13) |
|
| 16 |
Lady and the Tramp 1955, G) |
|
| 17 |
Lady and the Tramp II: Scamp's Adventure 2001, G) |
|
| 18 |
The Little Mermaid 1989, G) |
|
| 19 |
Mary Poppins 1964, G) |
|
| 20 |
Moulin Rouge 1952, Unrated) |




















