My Favorite Movies
| mokielips13's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Cars 2006, G) |
|
| 2 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 3 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 4 |
The Lake House 2006, PG) |
|
| 5 |
Bring It On: All or Nothing 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Bring It On 2000, PG-13) |
|
| 7 |
The Sisterhood of the Traveling Pants 2005, PG) |
|
| 8 |
Robots 2005, PG) |
|
| 9 |
Cinderella 1950, G) |
|
| 10 |
Chasing Liberty 2004, PG-13) |
|
| 11 |
Material Girls 2006, PG) |
|
| 12 |
13 Going on 30 (Suddenly 30) 2004, PG-13) |
|
| 13 |
Aquamarine 2006, PG) |
|
| 14 |
Date Movie 2006, PG-13) |
|
| 15 |
Keeping the Faith 2000, PG-13) |















