My Favorite Movies
Give list a short description
| moikmoik's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Peter Pan 2003, PG) |
|
| 2 |
Ace Ventura: Pet Detective 1994, PG-13) |
|
| 3 |
Rent 2005, PG-13) |
|
| 4 |
Tarzan 1999, G) |
|
| 5 |
The Hunchback of Notre Dame 1996, G) |
|
| 6 |
Pocahontas 1996, G) |
|
| 7 |
Contact 1997, PG) |
|
| 8 |
Toy Story 1995, G) |
|
| 9 |
Imagine Me & You 2005, R) |
|
| 10 |
Mulan 1998, G) |
|
| 11 |
Panic Room 2002, R) |
|
| 12 |
A.I. Artificial Intelligence 2001, PG-13) |
|
| 13 |
Home Alone 1990, PG) |
|
| 14 |
The Road to El Dorado 2000, PG) |
|
| 15 |
Home Alone 2: Lost in New York 1992, PG) |
|
| 16 |
Miss Congeniality 2000, PG-13) |
|
| 17 |
Peter Pan 1953, G) |
|
| 18 |
The Rugrats Movie 1998, G) |
|
| 19 |
Anna and the King 1999, PG-13) |
|
| 20 |
Chocolat 2000, PG-13) |
|
| 21 |
The Mask 1994, PG-13) |






















moikmoik posted 4 years ago
where does this go?