My Favorite Movies


  mohman77's Rating My Rating
1
Jaws 1975,  PG)
2
The Departed 2006,  R)
3
Almost Famous 2000,  R)
4
GoodFellas 1990,  R)
5
Casino 1995,  R)
6
Not Another Teen Movie 2001,  R)
7
Donnie Darko 2001,  R)
8
Halloween 1978,  R)
9
Star Wars: Episode IV - A New Hope 1977,  PG)
10
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back 1980,  PG)
11
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi 1983,  PG)
12
American Beauty 1999,  R)
13
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
14
National Lampoon's Christmas Vacation 1989,  PG-13)
15
Jurassic Park 1993,  PG-13)
16
Moonraker 1979,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments