My Favorite Movies
Give list a short description
| mocha81's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Drop Dead Fred 1991, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 3 |
Bon Cop, Bad Cop 2006, R) |
|
| 4 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 5 |
Coyote Ugly 2000, PG-13) |
|
| 6 |
The Little Mermaid 1989, G) |
|
| 7 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 8 |
Erin Brockovich 2000, R) |
|
| 9 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 11 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 12 |
Annie 1981, PG) |












