My Favorite Movies


  mo1909r's Rating My Rating
1
The Matrix 1999,  R)
The Matrix
u feel that u could do something in ur life
ht takes u so far
2
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
3
Scary Movie 2000,  R)
Scary Movie
i like this kind of movie
it s so funny
4
Up 2009,  PG)
5
Just Married 2003,  PG-13)
6
Just Like Heaven 2005,  PG-13)
7
Dead Sexy 2001,  R)
Dead Sexy
where r u friends lets tlak about sex
8
Troy 2004,  R)
9
Perfume: The Story of a Murderer 2006,  R)
Perfume: The Story of a Murderer
not fair
10
The Ten Commandments 2007,  PG)
11
Original Sin 2001,  R)
12
Notting Hill 1999,  PG-13)
Notting Hill
if u r a lone
u do nt have a friend
after u so this movie ur life will be full of hope
13
Crossroads 2002,  PG-13)
14
2012 2009,  PG-13)
15
Avatar 2009,  PG-13)
Avatar
how nice to love a woman 5m anther planet
and lose every thing for here
16
Cheaper by the Dozen 2 2005,  PG)
17
Combien tu m'aimes? (How Much Do You Love Me?) 2005,  Unrated)
18
The A-Team 2010,  PG-13)
19
Ed Brubaker's Angel of Death 2009,  R)
20
Madagascar: Escape 2 Africa 2008,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments