My Favorite Movies
| mms0633's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 2 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 3 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 4 |
Evan Almighty 2007, PG) |
|
| 5 |
Knocked Up 2007, R) |
|
| 6 |
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer 2007, PG) |
|
| 7 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 8 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 9 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 10 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 11 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 12 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 13 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 14 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 15 |
Scary Movie 2 2001, R) |















