My Favorite Movies
| mmh73's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Love Actually 2003, R) |
|
| 2 |
Something to Talk About 1995, R) |
|
| 3 |
The Good Girl 2002, R) |
|
| 4 |
Jesus' Son 1999, R) |
|
| 5 |
Bram Stoker's Dracula 1992, R) |
|
| 6 |
He's Just Not That Into You 2009, PG-13) |
|
| 7 |
Lost In Translation 2003, R) |
|
| 8 |
The Sweetest Thing 2002, R) |
|
| 9 |
P.S. 2004, R) |
|
| 10 |
Match Point 2005, R) |
|
| 11 |
Two Can Play That Game 2001, R) |
|
| 12 |
Vicky Cristina Barcelona 2008, PG-13) |












