My Favorite Movies
| mlcsus18's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Ghost Rider 2007, PG-13) |
|
| 2 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 3 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 4 |
300 2007, R) |
|
| 5 |
The Host (Gwoemul) 2006, R) |
|
| 6 |
The Number 23 2007, R) |
|
| 7 |
Norbit 2007, PG-13) |
|
| 8 |
Superman Returns 2006, PG-13) |
|
| 9 |
Hannibal Rising 2007, R) |
|
| 10 |
Zodiac 2007, R) |
|
| 11 |
Breach 2006, PG-13) |
|
| 12 |
Epic Movie 2007, PG-13) |
|
| 13 |
The Prestige 2006, PG-13) |
|
| 14 |
The Holiday 2006, PG-13) |
|
| 15 |
Mission: Impossible III 2006, PG-13) |
|
| 16 |
Mission Impossible 2 2000, PG-13) |
|
| 17 |
Dreamgirls 2006, PG-13) |
|
| 18 |
Get Rich or Die Tryin' 2005, R) |
|
| 19 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 20 |
8 Mile 2002, R) |




















