My Favorite Movies
| mjsdibarry's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Aquamarine 2006, PG) |
|
| 2 |
Cars 2006, G) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 6 |
Mission Impossible 1996, PG-13) |
|
| 7 |
Mission: Impossible III 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Mission Impossible 2 2000, PG-13) |
|
| 9 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 10 |
Spider-Man 2 2004, PG-13) |
|
| 11 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 12 |
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer 2007, PG) |












