My Favorite Movies


  mjpastrana72's Rating My Rating
1
Ocean's Eleven 2001,  PG-13)
2
How to Lose a Guy in 10 Days 2003,  PG-13)
3
Top Gun 1986,  PG)
4
50 First Dates 2004,  PG-13)
5
Love Actually 2003,  R)
6
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
7
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
8
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
9
The Godfather 1972,  R)
10
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
11
Pretty Woman 1990,  R)
12
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
13
Transformers 2007,  PG-13)
14
Wedding Crashers 2005,  R)
15
Dirty Dancing 1987,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments