My Favorite Movies


  mizmg1's Rating My Rating
1
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
HAHA LUV IT !
2
Saw III 2006,  R)
3
Saw II 2005,  R)
Saw II
AWH LEATHAL FILM!!!!
4
Saw 2004,  R)
Saw
SCARY SHIT RYT DER
5
Halloween - The Curse of Michael Myers (Halloween 6) 1995,  R)
6
Halloween 5: The Revenge of Michael Myers 1989,  R)
Halloween 5: The Revenge of Michael Myers
AHHHHHHH!
7
Halloween - Resurrection 2002,  R)
Halloween - Resurrection
NT AS GUD AS D OTHAS !
8
Halloween H2O 1998,  R)
Halloween H2O
STIL NT AS GUD AS D OTHAS !
9
Halloween II 1981,  R)
Halloween II
BRILL!
10
Halloween 4: The Return of Michael Myers 1988,  R)
Halloween 4: The Return of Michael Myers
SCARY!
11
Bring It On 2000,  PG-13)
Bring It On
TOP MOVIE !
12
Bring It On: All or Nothing 2006,  PG-13)
Bring It On: All or Nothing
GTA LUV IT !
13
Bring It On Again 2004,  PG-13)
Bring It On Again
NT AS GID AS D OTHAS !

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments