My Favorite Movies
| MizDimple's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 3 |
Bend It Like Beckham 2002, PG-13) |
|
| 4 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Dirty Love 2004, R) |
|
| 6 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 7 |
Girls Just Want to Have Fun 1985, PG) |
|
| 8 |
The Challenge 2003, G) |
|
| 9 |
Bad Girls 1994, R) |
|
| 10 |
Everyone Says I Love You 1996, R) |
|
| 11 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 12 |
Just One of the Girls (Anything for Love) 1993, R) |
|
| 13 |
Shrek 2001, PG) |












