Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  miyadanielle's Rating My Rating
1
The Simpsons Movie 2007,  PG-13)
2
Scary Movie 2 2001,  R)
3
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
4
The Notebook 2004,  PG-13)
5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
6
Wedding Crashers 2005,  R)
7
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
8
Mean Girls 2004,  PG-13)
9
A Walk to Remember 2002,  PG)
10
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
11
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
12
Shrek 2001,  PG)
13
Forrest Gump 1994,  PG-13)
14
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
15
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
16
Step Up 2006,  PG-13)
17
50 First Dates 2004,  PG-13)
18
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
19
Pretty Woman 1990,  R)
20
Hitch 2005,  PG-13)
21
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
22
Shrek 2 2004,  PG)
23
Napoleon Dynamite 2004,  PG)
24
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments