My Favorite Movies
| Mitebsyco's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Crucible 1996, PG-13) |
|
| 2 |
Interview with the Vampire 1994, R) |
|
| 3 |
Underworld: Evolution 2006, R) |
|
| 4 |
Stargate 1994, PG-13) |
|
| 5 |
Underworld 2003, R) |
|
| 6 |
Garfield - The Movie 2004, PG) |
|
| 7 |
Garfield: A Tail of Two Kitties 2006, PG) |
|
| 8 |
Stargate: The Ark of Truth 2008, Unrated) |
|
| 9 |
Hard Candy 2005, R) |
|
| 10 |
Repo! The Genetic Opera 2008, R) |










