Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  mitchmacca92's Rating My Rating
1
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
2
Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 2 2011,  PG-13)
3
Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 1 2010,  PG-13)
4
Mean Girls 2004,  PG-13)
5
Sex and the City 2008,  R)
6
Hairspray 2007,  PG)
7
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street 2007,  R)
8
White Chicks 2004,  PG-13)
9
The Muppets 2011,  PG)
10
Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009,  PG-13)
11
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
12
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
13
Confessions of a Shopaholic 2009,  PG)
14
Iron Man 2008,  PG-13)
15
She's the Man 2006,  PG-13)
16
How the Grinch Stole Christmas 2000,  PG)
17
The House Bunny 2008,  PG-13)
18
Marley & Me 2008,  PG)
19
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
20
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
21
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
22
Monsters vs. Aliens 2009,  PG)
23
Bring It On: All or Nothing 2006,  PG-13)
24
Twitches 2005,  Unrated)
25
Batman & Robin 1997,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments