My Favorite Movies
| mistresslarae's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Nightmare Before Christmas 1993, PG) |
|
| 2 |
The Edge of Hell (Rock'n'Roll Nightmare) 2006, R) |
|
| 3 |
Inuyasha - Guren no houraijima (Fire on the Mystic Island) 2004, Unrated) |
|
| 4 |
Inuyasha - Tenka hadou no ken (Inuyasha the Movie 3: Swords of an Honorable Ruler) 2003, Unrated) |
|
| 5 |
Inuyasha - Jidai wo koeru omoi (Inuyasha the Movie 1: Affections Touching Across Time) 2001, Unrated) |
|
| 6 |
Inuyasha - Kagami no naka no mugenjou ( The Castle Beyond the Looking Glass ) 2004, Unrated) |
|
| 7 |
Wolf's Rain 2005, Unrated) |
|
| 8 |
Interview with the Vampire 1994, R) |
|
| 9 |
Vampire Hunter D - Bloodlust 2000, R) |
|
| 10 |
Blood - The Last Vampire 2001, Unrated) |
|
| 11 |
Cowboy Bebop Remix - Vol. 1 , Unrated) |











