My Favorite Movies


  mistical's Rating My Rating
1
Ferris Bueller's Day Off 1986,  PG)
2
Shaun of the Dead 2004,  R)
Shaun of the Dead
One of the best movie's you'll ever see along with their most recent movie Hot Fuzz. Simon Pegg and Nick Frost are awesome and hilarious together.
3
Hot Fuzz 2006,  R)
Hot Fuzz
One of the best movie's you'll ever see along with Shaun of the Dead. Simon Pegg and Nick Frost are awesome and hilarious together.
4
My Date with the President's Daughter 1998,  Unrated)
5
Mallrats 1995,  R)
6
The Girl Next Door 2004,  R)
7
Footloose 1984,  PG)
8
Superbad 2007,  R)
9
Iron Man 2008,  PG-13)
10
The Dark Knight 2008,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments