My Favorite Movies
| mistaker143's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
New Police Story (San ging chaat goo si) 2004, R) |
|
| 2 |
Troy 2004, R) |
|
| 3 |
Interview with the Vampire 1994, R) |
|
| 4 |
Hostel 2006, R) |
|
| 5 |
Hostel: Part II 2007, R) |
|
| 6 |
Wanted 2008, R) |
|
| 7 |
Knowing 2009, PG-13) |
|
| 8 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 9 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 10 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 11 |
The Ring 2002, PG-13) |
|
| 12 |
Shutter 2008, PG-13) |
|
| 13 |
Just Like Heaven 2005, PG-13) |
|
| 14 |
The Chronicles of Riddick 2004, PG-13) |














