My Favorite Movies


  missyperdue53's Rating My Rating
1
Love and Basketball 2000,  PG-13)
Love and Basketball
i love this movie to death this movie makes me cry but i know that i would die just to have this movie
2
The Marine 2006,  PG-13)
3
Flicka 2006,  PG)
4
Spirit - Stallion of the Cimarron 2002,  G)
5
Hard to Kill 1990,  R)
6
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
love it
7
Under Siege 1992,  R)
8
Polly 1989,  Unrated)
9
Hannah Montana: The Movie 2009,  G)
10
Hannah Montana/Miley Cyrus: Best of Both Worlds Concert Tour 2008,  G)
11
That's So Suite Life of Hannah Montana 2007,  G)
12
Python 2000,  R)
13
Raise Your Voice 2004,  PG)
14
The Santa Clause 1994,  PG)
15
The Santa Clause 2 - The Mrs. Clause 2002,  G)
16
The Santa Clause 3: The Escape Clause 2006,  G)
17
Single Santa Seeks Mrs. Claus 2004,  Unrated)
18
In Search of Santa 2004,  Unrated)
19
I Saw Mommy Kissing Santa Claus 2001,  Unrated)
20
Mrs. Santa Claus 1996,  G)
21
Santa Claus Is Comin' to Town 1970,  Unrated)
22
The Year Without a Santa Claus 1974,  Unrated)
23
How the Grinch Stole Christmas 2000,  PG)
24
The Notebook 2004,  PG-13)
25
The Outsiders 1983,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments