Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  1. missylea49
  2. Melissa

My Favourites in no particular order

  missylea49's Rating My Rating
1
Robin Hood: Men in Tights 1993,  PG-13)
2
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
3
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
4
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
5
Wedding Crashers 2005,  R)
6
V for Vendetta 2006,  R)
7
Big Daddy 1999,  PG-13)
8
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
9
Finding Nemo 2003,  G)
10
50 First Dates 2004,  PG-13)
11
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
12
School of Rock 2003,  PG-13)
13
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
14
40 Days and 40 Nights 2002,  R)
15
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
16
A Walk to Remember 2002,  PG)
17
Mr. Deeds 2002,  PG-13)
18
Cheats 2002,  PG-13)
19
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
20
Billy Madison 1995,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments