My Favorite Movies
| missyjoy's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 3 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 4 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 5 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 6 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 7 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 8 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 9 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 10 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |










