Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  missxlissa's Rating My Rating
1
Charlie's Angels 2000,  PG-13)
2
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
3
Tomorrow Never Dies 1997,  PG-13)
4
Legally Blonde 2001,  PG-13)
Legally Blonde
****+
Hilarious xPP
5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
6
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
****
Great film =D
7
There's Something About Mary 1998,  R)
8
The World Is Not Enough 1999,  PG-13)
9
Shrek 2 2004,  PG)
10
Charlie's Angels - Full Throttle 2003,  PG-13)
11
50 First Dates 2004,  PG-13)
12
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
13
Pretty Woman 1990,  R)
14
GoldenEye 1995,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments