My Favorite Movies
| MissSukky's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 3 |
10,000 B.C. 2008, PG-13) |
|
| 4 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 5 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 6 |
The Incredible Hulk 2008, PG-13) |
|
| 7 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 8 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 9 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 10 |
Ocean's Eleven 2001, PG-13) |
|
| 11 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 12 |
Cheaper by the Dozen 2 2005, PG) |
|
| 13 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 14 |
Austin Powers in Goldmember 2002, PG-13) |
|
| 15 |
The Ring 2002, PG-13) |
|
| 16 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 17 |
School of Rock 2003, PG-13) |
|
| 18 |
Step Up 2 the Streets 2008, PG-13) |


















