My Favorite Movies
| missrose136's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Transporter 2002, PG-13) |
|
| 2 |
Kung Fu Hustle 2004, R) |
|
| 3 |
Lord of War 2005, R) |
|
| 4 |
Napoleon Dynamite 2004, PG) |
|
| 5 |
Big Daddy 1999, PG-13) |
|
| 6 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 7 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Never Been Kissed 1999, PG-13) |
|
| 9 |
The Devil's Rejects 2005, R) |
|
| 10 |
The Hills Have Eyes 2006, R) |
|
| 11 |
The Hills Have Eyes, Part 2 1985, R) |











