My Favorite Movies


  MissRalu's Rating My Rating
1
The Last Samurai 2003,  R)
2
Eragon 2006,  PG)
3
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
4
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
5
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
6
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
7
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
8
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
9
The Lord of the Rings 1978,  PG)
10
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
11
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
12
Sweet November 2001,  PG-13)
13
A Walk to Remember 2002,  PG)
14
Blue Streak 1999,  PG-13)
15
Tears of the Sun 2003,  R)
16
Big Momma's House 2000,  PG-13)
17
Big Momma's House 2 2006,  PG-13)
18
The Longest Yard 2005,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments