My Favorite Movies
| MissMaryMac's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Due South: Call of the Wild 1994, Unrated) |
|
| 2 |
Saved! 2003, PG-13) |
|
| 3 |
The Importance of Being Earnest 2002, PG) |
|
| 4 |
The Sisterhood of the Traveling Pants 2005, PG) |
|
| 5 |
Latter Days 2003, R) |
|
| 6 |
The Family Stone 2005, PG-13) |
|
| 7 |
Kiss Kiss, Bang Bang 2005, R) |
|
| 8 |
Love Actually 2003, R) |
|
| 9 |
Crash 2005, R) |
|
| 10 |
Singin' in the Rain 1952, G) |
|
| 11 |
Bridget Jones's Diary 2001, R) |
|
| 12 |
Little Miss Sunshine 2006, R) |
|
| 13 |
The Housemaid 2010, Unrated) |













