My Favorite Movies
I have way to many favorite movies to name! Here r just a few (in no particular order)
| MissMarvel81's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Clash of the Titans 2010, PG-13) |
|
| 2 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 3 |
Van Helsing 2004, PG-13) |
|
| 4 |
Avatar 2009, PG-13) |
|
| 5 |
The Dark Knight 2008, PG-13) |
|
| 6 |
The Prestige 2006, PG-13) |
|
| 7 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 8 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 9 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 10 |
She's the Man 2006, PG-13) |










