My Favorite Movies


  MissMaNo89's Rating My Rating
1
High School Musical 2 2007,  G)
2
A Walk to Remember 2002,  PG)
3
Moulin Rouge! 2001,  PG-13)
4
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004,  G)
5
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
6
Underworld: Evolution 2006,  R)
7
Death Race 2008,  R)
8
The Count of Monte Cristo 2002,  PG-13)
9
Ice Age 2002,  PG)
10
The Transporter 2002,  PG-13)
11
Jeepers Creepers 2001,  R)
12
The Mask of Zorro 1998,  PG-13)
13
Armageddon 1998,  PG-13)
14
Assassins 1995,  R)
15
Oscar 1991,  PG)
16
Practical Magic 1998,  PG-13)
17
In Love and War 1996,  PG-13)
18
13 Going on 30 (Suddenly 30) 2004,  PG-13)
19
Notting Hill 1999,  PG-13)
20
My Best Friend's Wedding 1997,  PG-13)
21
The Prince and Me 2004,  PG)
22
P.S. I Love You 2007,  PG-13)
23
She's the Man 2006,  PG-13)
24
The Crow - Salvation 2000,  R)
25
Twilight 2008,  PG-13)
26
Just Like Heaven 2005,  PG-13)
27
It's a Boy Girl Thing 2006,  PG-13)
28
Titan A.E. 2000,  PG)
29
The Truth About Cats & Dogs 1996,  PG-13)
30
Boys and Girls 2000,  PG-13)
31
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
32
The Curious Case of Benjamin Button 2008,  PG-13)
33
Happy Feet 2006,  PG)
34
X-Men 2000,  PG-13)
35
Romeo Must Die 2000,  R)
36
xXx: State of the Union 2005,  R)
37
Little Women 1994,  PG)
38
S Club - Seeing Double 2003,  PG-13)
39
Too Young to Marry 2007,  Unrated)
40
E.T. The Extra-Terrestrial 1982,  PG)
41
Eragon 2006,  PG)
42
Wicker Park 2004,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments