My Favorite Movies
| MissLevine's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Big Daddy 1999, PG-13) |
|
| 3 |
The Incredibles 2004, PG) |
|
| 4 |
King Kong 2005, PG-13) |
|
| 5 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 6 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 7 |
Home Alone 1990, PG) |
|
| 8 |
Fantastic Four 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Superman Returns 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Akeelah and the Bee 2006, PG) |










