My Favorite Movies


  misslete's Rating My Rating
1
Step Up 2006,  PG-13)
2
The Blue Lagoon 1980,  R)
The Blue Lagoon
i love it, is old movie but it is a nice history...........................
3
My Life in Ruins (Driving Aphrodite) 2009,  PG-13)
4
The Proposal 2009,  PG-13)
5
The Sisterhood of the Traveling Pants 2 2008,  PG-13)
The Sisterhood of the Traveling Pants 2
Nice movie to those how have a friends like that, I love it ...............
6
The Sisterhood of the Traveling Pants 2005,  PG)
7
Sex and the City 2008,  R)
8
27 Dresses 2008,  PG-13)
9
Material Girls 2006,  PG)
10
Blue Crush 2002,  PG-13)
11
Love in the Time of Cholera 2007,  R)
Love in the Time of Cholera
i love it !!!!
12
The Ugly Truth 2009,  R)
13
The Twilight Saga: New Moon 2009,  PG-13)
14
Taxi 2004,  PG-13)
15
The Mummy 1999,  PG-13)
16
The Mummy Returns 2001,  PG-13)
17
Step Up 3-D 2010,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments