My Favorite Movies
| missleo632's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 4 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 5 |
National Treasure: Book of Secrets 2007, PG) |
|
| 6 |
Hot Fuzz 2006, R) |
|
| 7 |
Wild Hogs 2007, PG-13) |
|
| 8 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 9 |
Evan Almighty 2007, PG) |
|
| 10 |
Bring It On 2000, PG-13) |
|
| 11 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 12 |
Clueless 1995, PG-13) |












