My Favorite Movies
| misskatie14's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 2 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 3 |
Bend It Like Beckham 2002, PG-13) |
|
| 4 |
Ice Princess 2005, G) |
|
| 5 |
Confessions of a Teenage Drama Queen 2004, PG) |
|
| 6 |
Daddy Day Care 2003, PG) |
|
| 7 |
Cheaper by the Dozen 2 2005, PG) |
|
| 8 |
Grease 1978, PG) |
|
| 9 |
The Princess Diaries 2001, G) |
|
| 10 |
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004, G) |
|
| 11 |
High School Musical 2006, G) |











