Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  MissK8's Rating My Rating
1
The Benchwarmers 2006,  PG-13)
The Benchwarmers
Quality film... funny as!
2
Coyote Ugly 2000,  PG-13)
Coyote Ugly
Brilliant Film I love it
3
Little Nicky 2000,  PG-13)
Little Nicky
Again lovin this toooo
4
The Waterboy 1998,  PG-13)
The Waterboy
Adam Sandler is THE MAN!!
5
Billy Madison 1995,  PG-13)
6
Big Daddy 1999,  PG-13)
7
The Wedding Singer 1998,  PG-13)
8
Happy Gilmore 1996,  PG-13)
Happy Gilmore
lovin adam sandler
9
American Pie 1999,  R)
American Pie
brilliant
10
American Pie 2 2001,  R)
11
American Wedding 2003,  R)
12
American Pie Presents - Band Camp 2005,  R)
13
American Pie 5: The Naked Mile 2006,  R)
14
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
The Fast and the Furious
ACE film
15
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
2 Fast 2 Furious
briliant
16
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
Save the Last Dance
good
17
Honey 2003,  PG-13)
Honey
love it
18
You Got Served 2004,  PG-13)
19
Bad Boys 1995,  R)
Bad Boys
ACE
20
Bad Boys II 2003,  R)
Bad Boys II
Brilliant Film Funny As!!
21
40 Days and 40 Nights 2002,  R)
40 Days and 40 Nights
love it!
22
Legally Blonde 2001,  PG-13)
Legally Blonde
Yup!!! Cheesy But i will watch it again n again lol
23
Legally Blonde 2 - Red, White & Blonde 2003,  PG-13)
24
The Butterfly Effect 2004,  R)
The Butterfly Effect
Good Fkin Film
25
Eurotrip 2004,  R)
Eurotrip
CLASS
26
Wedding Crashers 2005,  R)
Wedding Crashers
good
27
The Wedding Planner 2001,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments