Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  MIssInvisible's Rating My Rating
1
Freddy vs. Jason 2003,  R)
2
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
Meet The Fockers
funny crude and alot of cussing it is awsome
3
Napoleon Dynamite 2004,  PG)
4
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
it is a movie full of drama and adventure it is a must-see movie
5
When a Stranger Calls 2006,  PG-13)
6
When a Stranger Calls 1979,  R)
7
The Grudge 2004,  PG-13)
8
The Grudge 2 2006,  PG-13)
9
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
10
Who the $#%@ Is Jackson Pollock 2006,  PG-13)
11
Silent Night, Deadly Night - Pt. 2 1987,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments