My Favorite Movies
| missgreece91's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Beetlejuice 1988, PG) |
|
| 2 |
The Goonies 1985, PG) |
|
| 3 |
Rush Hour 1998, PG-13) |
|
| 4 |
Rush Hour 2 2001, PG-13) |
|
| 5 |
Bringing Down The House 2003, PG-13) |
|
| 6 |
Eurotrip 2004, R) |
|
| 7 |
Not Another Teen Movie 2001, R) |
|
| 8 |
Bride of Chucky 1998, R) |
|
| 9 |
Father of the Bride 1991, PG) |
|
| 10 |
Child's Play 1988, R) |
|
| 11 |
Child's Play 2 1990, R) |
|
| 12 |
Child's Play 3 1991, R) |
|
| 13 |
Seed Of Chucky 2004, R) |
|
| 14 |
Daddy Day Care 2003, PG) |














