My Favorite Movies
| misses212's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Face/Off 1997, R) |
|
| 2 |
Grease 1978, PG) |
|
| 3 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 4 |
Saw II 2005, R) |
|
| 5 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 6 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 7 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 8 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 9 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 10 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Mission: Impossible III 2006, PG-13) |
|
| 12 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 13 |
Ace Ventura: Pet Detective 1994, PG-13) |













