Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  missdoody92's Rating My Rating
1
A Walk to Remember 2002,  PG)
2
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
3
Gladiator 2000,  R)
4
Braveheart 1995,  R)
5
Troy 2004,  R)
6
The Godfather, Part II 1974,  R)
7
Alexander 2004,  R)
8
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
9
She's the Man 2006,  PG-13)
10
She's All That 1999,  PG-13)
11
Just Friends 2005,  PG-13)
12
How to Lose a Guy in 10 Days 2003,  PG-13)
13
Phone Booth 2003,  R)
14
P.S. I Love You 2007,  PG-13)
15
I Am Sam 2001,  PG-13)
16
Ever After: A Cinderella Story 1998,  PG-13)
17
Win A Date With Tad Hamilton! 2004,  PG-13)
18
Step Up 2006,  PG-13)
19
Raise Your Voice 2004,  PG)
20
The Godfather 1972,  R)
21
Blood Diamond 2006,  R)
22
The Godfather, Part III 1990,  R)
23
The Last Samurai 2003,  R)
24
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments