My Favorite Movies
| MissDLouise's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
See No Evil 2006, R) |
|
| 2 |
The Marine 2006, PG-13) |
|
| 3 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 4 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 5 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Blade: Trinity 2004, R) |
|
| 7 |
Lethal Weapon 4 1998, R) |
|
| 8 |
Lethal Weapon 3 1992, R) |
|
| 9 |
Lethal Weapon 2 1989, R) |
|
| 10 |
Lethal Weapon 1987, R) |
|
| 11 |
High School Musical 2 2007, G) |
|
| 12 |
WWE: The Rise & Fall of ECW , Unrated) |
|
| 13 |
WWE - Eve of Destruction 2002, Unrated) |
|
| 14 |
WWE Armageddon (2006) 2006, Unrated) |
|
| 15 |
Chocolat 2000, PG-13) |
|
| 16 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 17 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 18 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 19 |
Kim Possible: So the Drama 2005, G) |
|
| 20 |
Kim Possible: A Sitch in Time 2003, G) |
|
| 21 |
Kim Possible: The Secret Files , Unrated) |
|
| 22 |
Stitch! The Movie 2003, G) |
|
| 23 |
The Little Mermaid 1989, G) |
|
| 24 |
Grease 1978, PG) |
|
| 25 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 26 |
Crossroads 2002, PG-13) |


























