My Favorite Movies
Give list a short description
| missbongo2008's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
In the Game 2005, Unrated) |
|
| 2 |
Games of Love and Chance (L'Esquive) 2004, Unrated) |
|
| 3 |
Le blé en herbe (The Game of Love) 1954, Unrated) |
|
| 4 |
Fair Game 2005, Unrated) |
|
| 5 |
For Love of the Game 1999, PG-13) |
|
| 6 |
Yeh Dillagi (The Game of Love) 1994, Unrated) |
|
| 7 |
L'Albatros (Love Hate) (The Albatross) 1971, Unrated) |
|
| 8 |
Anakonda im Netz 2006, Unrated) |
|
| 9 |
Love Story 2006, Unrated) |
|
| 10 |
A Love Story (Eine Liebesgeschichte) 1958, Unrated) |
|
| 11 |
A Love Story 2007, Unrated) |
|
| 12 |
A Child's Love Story 2005, Unrated) |








