My Favorite Movies
| missb288's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Brown Sugar 2002, PG-13) |
|
| 2 |
The Skeleton Key 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Constantine 2005, R) |
|
| 4 |
Memoirs of a Geisha 2005, PG-13) |
|
| 5 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 6 |
The Fifth Element 1997, PG-13) |
|
| 7 |
The Best Man 1999, R) |
|
| 8 |
Thirteen 2002, R) |
|
| 9 |
Ghosts of Mars 2001, R) |
|
| 10 |
Friday 1995, R) |
|
| 11 |
Next Friday 2000, R) |
|
| 12 |
Friday After Next 2002, R) |
|
| 13 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 14 |
Smokin' Aces 2007, R) |
|
| 15 |
Close Encounters of the Third Kind 1977, PG) |
|
| 16 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 17 |
Good Hair 2009, PG-13) |
|
| 18 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 19 |
Interview with the Vampire 1994, R) |
|
| 20 |
The Fourth Kind 2009, PG-13) |
|
| 21 |
Alice in Wonderland 2010, PG) |





















