My Favorite Movies
| Mishu1986's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 4 |
Saw (short film) 2003, Unrated) |
|
| 5 |
Saw II 2005, R) |
|
| 6 |
The Girl Next Door 2004, R) |
|
| 7 |
Jeepers Creepers 2 2003, R) |
|
| 8 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 9 |
Saw IV 2007, R) |
|
| 10 |
Saw III 2006, R) |
|
| 11 |
Saw V 2008, R) |










