My Favorite Movies


  misdib1's Rating My Rating
1
Madman 1982,  R)
Madman
Scary Movie
2
Prom Night 2008,  PG-13)
3
Lakeview Terrace 2008,  PG-13)
4
Session 9 2001,  R)
5
Face/Off 1997,  R)
Face/Off
good movie
6
Michael 1996,  PG)
7
Phenomenon 1996,  PG)
8
Domestic Disturbance 2001,  PG-13)
9
American Gangster 2007,  R)
10
Man on Fire 2004,  R)
11
Déjà Vu 2006,  PG-13)
12
John Q 2001,  PG-13)
13
Fallen 1998,  R)
14
The Preacher's Wife 1996,  PG)
15
Anger Management 2003,  PG-13)
Anger Management
funny one
16
Something's Gotta Give 2003,  PG-13)
Something's Gotta Give
very good movie
17
The Shining 1980,  R)
The Shining
jack nicholson was awsome
18
As Good As It Gets 1997,  PG-13)
As Good As It Gets
great movie
19
A Few Good Men 1992,  R)
A Few Good Men
good movie and awsome actors
20
Terms of Endearment 1983,  PG)
Terms of Endearment
good movie its sad though
21
The Terror (The Haunting) (The Castle of Terror) 1963,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments