My Favorite Movies
| misbeats2002's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Fight Club 1999, R) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 3 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 4 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 5 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 6 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 7 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 8 |
Kill Bill: Volume 1 2003, R) |
|
| 9 |
Remember the Titans 2000, PG) |
|
| 10 |
Sin City 2005, R) |










