My Favorite Movies
| mirhanwww's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 4 |
Spider-Man 2 2004, PG-13) |
|
| 5 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 6 |
The Spider 2011, Unrated) |
|
| 7 |
Drumline 2002, PG-13) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 10 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 11 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 12 |
J.K. Rowling and the Birth of Harry Potter 2004, Unrated) |
|
| 13 |
Red Line 1996, R) |
|
| 14 |
Torque 2004, PG-13) |
|
| 15 |
Alvin and the Chipmunks 2007, PG) |















