My Favorite Movies
| MirandaE122's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Twilight 2008, PG-13) |
|
| 2 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 3 |
The Little Mermaid II - Return to the Sea 2000, G) |
|
| 4 |
The Little Mermaid 1989, G) |
|
| 5 |
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian 2008, PG) |
|
| 6 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 7 |
Orphan 2009, R) |
|
| 8 |
Avatar 2009, PG-13) |
|
| 9 |
Brothers 2009, R) |
|
| 10 |
Queen of the Damned 2002, R) |
|
| 11 |
Dark Prince: The True Story of Dracula (Dracula - The Dark Prince) 2000, R) |
|
| 12 |
Real Great Debaters of Wiley College 2008, Unrated) |
|
| 13 |
Memory 2007, R) |
|
| 14 |
The Twilight Saga: New Moon 2009, PG-13) |
|
| 15 |
Halloween H2O 1998, R) |















