My Favorite Movies
| mintedmc19's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Saving Private Ryan 1998, R) |
|
| 2 |
Final Destination 3 2006, R) |
|
| 3 |
Black Hawk Down 2001, R) |
|
| 4 |
Enemy at the Gates 2001, R) |
|
| 5 |
Schindler's List 1993, R) |
|
| 6 |
Resident Evil 2002, R) |
|
| 7 |
Resident Evil - Apocalypse 2004, R) |
|
| 8 |
American Pie 5: The Naked Mile 2006, R) |
|
| 9 |
American Psycho II: All American Girl 2002, R) |
|
| 10 |
Phone Booth 2003, R) |
|
| 11 |
Formula 51 (The 51st State) 2002, R) |
|
| 12 |
Enemy of the State 1998, R) |
|
| 13 |
Green Street Hooligans 2005, R) |
|
| 14 |
Fight Club 1999, R) |
|
| 15 |
The Football Factory 2004, R) |















