My Favorite Movies
| mindyth24's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Jack Frost 1998, PG) |
|
| 2 |
Young Guns 1988, R) |
|
| 3 |
Beautiful Girls 1996, R) |
|
| 4 |
Kiss The Girls 1997, R) |
|
| 5 |
The Emperor's Club 2002, PG-13) |
|
| 6 |
The Breakfast Club 1985, R) |
|
| 7 |
The First Wives Club 1996, PG) |
|
| 8 |
The Joy Luck Club 1993, R) |
|
| 9 |
Suicide Kings 1997, R) |
|
| 10 |
Three Kings 1999, R) |
|
| 11 |
The Falcon and the Snowman 1985, R) |
|
| 12 |
Chicken Little 2005, G) |
|
| 13 |
Chicken Run 2000, G) |
|
| 14 |
The Emperor's New Groove 2000, G) |
|
| 15 |
Kronk's New Groove 2005, G) |
|
| 16 |
How Stella Got Her Groove Back 1998, R) |
|
| 17 |
Toy Story 2 1999, G) |
|
| 18 |
Toy Story 1995, G) |
|
| 19 |
Toys 1992, PG-13) |
|
| 20 |
Good Morning, Vietnam 1987, R) |
|
| 21 |
Point of No Return (The Assassin) 1993, R) |
|
| 22 |
Fast Times At Ridgemont High 1982, R) |
|
| 23 |
High Fidelity 2000, R) |
|
| 24 |
High Plains Drifter 1973, R) |
|
| 25 |
Sixteen Candles 1984, PG) |
|
| 26 |
Follow The Stars Home 2001, Unrated) |


























